„Dvarų slėnis“ – tai unikali gyvenvietė Vilniaus mieste, įsikūrusi šalia trijų nuostabių Lietuvos dvarų. Gyvenvietėje yra 28 sklypai, skirti gyvenamųjų namų statybai (nuo 8 iki 10 arų ploto). Modernus ir šiuolaikiškas kvartalas įsikūręs gražioje gamtos oazėje, iš kurios Gedimino prospektą automobiliu pasieksite per 18, o gražiausias Trakų miesto vietas – vos per 15 minučių.

miesto komuni

DVARŲ SLĖNYJE paruoštos miesto komunikacijos – iki sklypų atvesta elektra. Kiekvieno sklypo savininkas turės galimybę jungtis prie iki pat sklypų atvestų elektros įvadų. Numatomas galingumas iki 10 kW. Gyvenvietės bendruomenei numatyta galimybė prisijungti prie miesto vandentiekio bei nuotekų sistemos. Taip pat esant poreikiui patogu prisijungti dujas. Asfaltuotas privažiavimas iki pat DVARŲ SLĖNIO.

sklypuisplanavimas

Sklypų išplanavimas leidžia turėti nuosavą kiemą ir privačią erdvę, kurią kiekvienas gyventojas pagal individualius gyvenimo poreikius gali patogiai suplanuoti pats. Čia galėsite įsirengti viską, ko norite –  vaikų žaidimo aikštelę, baseiną, sūkurinę vonią, pavėsinę, sodą ar poilsio zoną. Sklypuose vyraujantis dirvožemis sukuria puikias sąlygas norintiems auginti ekologiškus vaismedžius ar daržoves.

gamtosprieglobstis

Visai šalia gyvenvietės yra miškai, Lentvario ežeras, Naujojo Lentvario botaninis draustinis, parkai, gamtos rezervatai. Pamėgtas lankytinas Trakų vietas ir ežerus dviračiu galima pasiekti per 25 minutes, nes šalia nusidriekusi specialiai tam skirta dviračių trasa. Mėgstantys uogauti ar grybauti vos per kelias minutes vietiniuose miškuose gali prisirinkti miško gėrybių. Mylintys gamtą gali mėgautis pasivaikščiojimais po vaizdingas vietas ir neišvykdami iš Vilniaus pamatyti į Lietuvos raudonąją knygą įrašytas retas augalų, paukščių ar gyvūnų rūšis.

isystita infra

Per 10-15 minučių lengvai pasieksite didžiuosius prekybos centrus (Maxima, Norfa) ir restoranus. Mėgstantys sveiką gyvenimo būdą galės apsipirkti vietinių ūkininkų turgelyje.
Artimiausia autobusų stotelė vos už kelių šimtų metrų. Netoliese yra autobusų ir traukinių stotys. Šalia DVARŲ SLĖNIO gyvenvietės įsikūręs didžiausias šalia Vilniaus esantis miestas – Lentvaris.

Šalia gyvenvietės išsidėsčiusios vaikų žaidimų aikštelės ir sporto aikštynai. Artimu atstumu nuo gyvenvietės vaikams organizuojami piešimo, muzikos, instrumentinio lavinimo užsiėmimai bei sporto būreliai (pramoginiai šokiai, karate, futbolas ir kt.). Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija automobiliu pasiekiama vos per 5 minutes, kelių kilometrų atstumu išsidėsčiusios dar 3 mokyklos. Vos per porą minučių automobiliu pasieksite lopšelį-darželį „Šilas“, kuriame savo dienas galės smagiai leisti mažieji gyventojai.

vieni graziausiu

Išskirtinis šios gyvenvietės bruožas – netoliese esantys trys žinomi Lietuvos dvarai – Lentvario, Užutrakio ir Trakų vokės, kuriuos visada bus malonu aplankyti laisvalaikiu.

Lentvario dvaras minimas nuo 1596 metų. Čia savo istoriją kūrė kilmingos senosios Lietuvos didikų giminės – Sapiegos ir Tiškevičiai.

Trakų vokės dvaro sodyboje ne tik malonu pasivaikščioti ar pasivažinėti dviračiu, bet ir praleisti laiką dvaro sodyboje organizuojamuose renginiuose. Čia organizuojamos parodos, renginiai, ekskursijos, laukiamos jaunimo iniciatyvos.

Užutrakio dvaras – įkurtas 19 amžiuje grafų Tiškevičių. Pradžioje čia buvo Užutrakio dvaro sodyba, o vėliau buvo pastatyti ir rūmai. Parką suprojektavo Eduardas Andrė – tas pats, kuris suprojektavo ne vieną žinomą parką Prancūzijoje bei Lentvario dvaro sodybos parką. Užutrakio dvare vyksta kameriniai koncertai ar parodos.

Plačiau